
€91.85
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 2.000in |
| Lengte | CUSTOMin |
| Breedte marge | 0.118in |
| Positie | Exhaust |
| Breedte zitting | 0.110in |
| Diameter steel | 0.372in |
| Lengte uiteinde | CUSTOMin |
| Bovenkant hoofd | 13? Dish |
| Ondershoek/radius | 22? x 1/2in |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 177,80mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 63,50mm |