| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte stang | 156.00mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298046440 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 165,10mm |
| Gewicht verpakking | 1814.36g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |