| Gewicht | 0.52 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.225in |
| Lengte | 5.700in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | 2.100in |
| Kleine boring | 0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298003726 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |