| Gewicht | 0.685 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.225in |
| Lengte | 6.250in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | 2.100in |
| Kleine boring | 0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298004105 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |