
€1,222.22
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Lengte | 147.75mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Groot-eind breedte | 22.35mm |
| Small-End Breedte | 22.35mm |
| Grote boring | 51.003mm |
| pa_type | I-Beam |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 115,00mm |
| Lengte verpakking | 232,00mm |
| Gewicht verpakking | 2268.00g |
| Verpakking Breedte | 161,00mm |