
€1,523.46
| Boring - Werkelijk | 80.50-90.00mm |
|---|---|
| Compressie Hoogte | Custommm |
| Volume koepel | Custommcc |
| Lengte stang | Custommm |
| Beroerte | Custommm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |