
€253.89
| Boring - Werkelijk | 98.50-108.00mm |
|---|---|
| Compressie Hoogte | Custommm |
| Volume koepel | Custommcc |
| Lengte stang | Custommm |
| Beroerte | Custommm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |