
€262.52
| Gewicht | 0.394 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.35mm |
| Compressie Hoogte | 33.73mm |
| Volume koepel | -24cc |
| GTIN | 00807298117577 |
| Lengte stang | 164.49mm |
| Beroerte | 102.00mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |