| Gewicht | 0.393 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -26cc |
| GTIN | 00807298089416 |
| Hoofdvolume | 51cc |
| Lengte stang | 130.48mm |
| Beroerte | 83.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |