
€243.14
| Boring - Werkelijk | 99.50mm |
|---|---|
| Compressie Hoogte | 30.71mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -17cc |
| GTIN | 00807298116839 |
| Hoofdvolume | 51cc |
| Lengte stang | 130.48mm |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |