| Gewicht | 0.434 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
| Compressie Hoogte | 32.64mm |
| Volume koepel | -18cc |
| GTIN | 00807298067957 |
| Lengte stang | 130.48mm |
| Beroerte | 75.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2267.95g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |