| Gewicht | 0.408 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.75mm |
| Compressie Hoogte | 30.71mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -22cc |
| GTIN | 00807298088037 |
| Hoofdvolume | 51cc |
| Lengte stang | 130.48mm |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2267.95g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |