| Gewicht | 0.379 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.26mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Volume koepel | -13,3cc |
| GTIN | 00807298100029 |
| Hoofdvolume | 42cc |
| Lengte stang | 150.55mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2267.95g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |