| Gewicht | 0.434 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.780in |
| Compressie Hoogte | 1.239in |
| Volume koepel | 2cc |
| GTIN | 00807298092119 |
| Zuigerpen Diameter | 0.9055 in |
| Lengte stang | 6.011in |
| Beroerte | 3.413in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 3401.93g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |