| Gewicht | 0.401 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.937in |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Volume koepel | -12cc |
| Motortype | 5.7L HEMI |
| GTIN | 00807298097800 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.240in |
| Beroerte | 3.579in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |