| Gewicht | 0.668 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Compressie Hoogte | 1.270in |
| Volume koepel | -20cc |
| GTIN | 00807298028941 |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Lengte stang | 6.385 STD Deck/6.535 Tall Deckin |
| Beroerte | 4.250 STD Deck/4.750 Tall Deckin |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |