| Gewicht | 0.636 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.600in |
| Compressie Hoogte | 1.185in |
| Volume koepel | -3cc |
| GTIN | 00807298093482 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990 in |
| Lengte stang | 6.535 STD Deck/6.700 Tall Deckin |
| Beroerte | 4.125 STD Deck/4.625 Tall Deckin |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 196,85mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 4535.90g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |