| Gewicht | 0.386 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.64mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Volume koepel | -12cc |
| GTIN | 00807298075051 |
| Hoofdvolume | 57cc |
| Lengte stang | 144.27mm |
| Beroerte | 81.40mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |