| Gewicht | 0.381 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.75mm |
| Compressie Hoogte | 28.02mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | 17cc |
| GTIN | 00807298109817 |
| Lengte stang | 121.49mm |
| Beroerte | 77.70mm |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |