
€189.59
| Gewicht | 0.397 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.700in |
| Compressie Hoogte | 1.200in |
| Volume koepel | -18cc |
| Motortype | 4.6L SOHC/DOHC 2 & 4 Valve |
| GTIN | 00807298107301 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866 in |
| Lengte stang | 5.850in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |