| Gewicht | 0.359 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.572in |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Volume koepel | -23cc |
| Motortype | 4.6L & 5.4L 3 Valve |
| GTIN | 00807298045658 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866 in |
| Lengte stang | 5.933/6.657in |
| Beroerte | 3.543/4.165in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |