| Gewicht | 0.494 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.165in |
| Compressie Hoogte | 1.315in |
| Volume koepel | -20cc |
| GTIN | 00807298083179 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Lengte stang | 6.300/6.350in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |