| Gewicht | 0.418 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Volume koepel | -4cc |
| GTIN | 00807298041940 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |