| Gewicht | 0.713 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.500in |
| Compressie Hoogte | 1.645in |
| Volume koepel | -3cc |
| GTIN | 00807298028323 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990 in |
| Lengte stang | 6.135 STD Deck/6.535 Tall Deckin |
| Beroerte | 4.000 STD Deck/4.000 Tall Deckin |
| Merk | Manley |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |