
€203.80
| Gewicht | 0.29 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -9,3cc |
| GTIN | 00807298026695 |
| Lengte stang | 138.00mm |
| Beroerte | 87.20mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |