| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 37.00mm |
| Lengte | 96.50mm |
| Breedte marge | 1.27mm |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 1.91mm |
| Diameter steel | 6.00mm |
| Lengte uiteinde | 3.50mm |
| Bovenkant hoofd | 17? Dish |
| Ondershoek/radius | Pro Flo: 22? x 5/16 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298010649 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |