
€722.37
| Gewicht | 0.505 kg |
|---|---|
| Grote boring | 51.00mm |
| Lengte | 136.27mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298009537 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |