
€517.96
| Gewicht | 0.76 kg |
|---|---|
| Grote boring | 59.00mm |
| Lengte | 165.10mm |
| Zuigerpen Diameter | 25.15mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 25.17mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298104171 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |