
€1,268.72
| Gewicht | 0.64 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.02mm |
| Lengte | 150.55mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.52mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298097657 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |