
€142.93
| Boring - Werkelijk | 4.125in |
|---|---|
| Compressie Hoogte | 1.200in |
| Volume koepel | -11cc |
| GTIN | 00807298089072 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927 in |
| Lengte stang | 6.250in |
| Beroerte | 4.100in |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |