| Gewicht | 0.001 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.691in |
| Lengte | 7.128in |
| Zuigerpen Diameter | 1.308in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 1.309in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298079592 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 1474.17g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |