
€301.65
| Gewicht | 0.64 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.239in |
| Lengte | 6.200in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298075297 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |