| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 1.240in |
| Lengte | 4.274in |
| Breedte marge | 0.050in |
| Positie | Exhaust |
| Breedte zitting | 0.080in |
| Diameter steel | 0.235in |
| Lengte uiteinde | 0.305in |
| Bovenkant hoofd | 25? Dish |
| Ondershoek/radius | 30? x 11/32in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298094014 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1360.77g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |