
€143.77
| Gewicht | 0.605 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.125in |
| Lengte | 5.850in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Staaf Tijdschrift | 2.000in |
| Kleine boring | 0.867in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298002286 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |