| Gewicht | 0.69 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.125in |
| Lengte | 5.850in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Staaf Tijdschrift | 2.000in |
| Kleine boring | 0.867in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298103532 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |