
€317.59
| Gewicht | 0.69 kg |
|---|---|
| Grote boring | 56.87mm |
| Lengte | 153.87mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298075747 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |