
€157.42
| Gewicht | 0.6 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.172in |
| Lengte | 5.700in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298003337 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |