
€1,270.37
| Gewicht | 0.585 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.04mm |
| Lengte | 149.23mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.52mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298092645 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 228,60mm |
| Gewicht verpakking | 2721.54g |
| Verpakking Breedte | 152,40mm |