
€168.78
| Gewicht | 0.59 kg |
|---|---|
| Grote boring | 55.04mm |
| Lengte | 155.85mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 22.52mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298002897 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |