
€3,284.46
| Gewicht | 0.955 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.500in |
| Lengte | 7.100in |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.991in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298004686 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |