
€448.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 2.250in |
| Lengte | 5.474in |
| Breedte marge | 0.060in |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 0.095in |
| Diameter steel | 0.309in |
| Lengte uiteinde | 0.200in |
| Bovenkant hoofd | 20? Dish |
| Ondershoek/radius | 24? x 3/4in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298041407 |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1814.36g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |