| Gewicht | 0.585 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.008/2.015in |
| Lengte | 6.100in |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Staaf Tijdschrift | 1.8885/1.8500in |
| Kleine boring | 0.876/0.928in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298006208 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |