
€4,560.01
| Gewicht | 0.615 kg |
|---|---|
| Grote boring | 56.79mm |
| Lengte | 154.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 19.99mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 20.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298093956 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |