
€294.84
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Hoofd Diameter | 34.00mm |
| Lengte | 102.40mm |
| Breedte marge | 1.27mm |
| Positie | Intake |
| Breedte zitting | 1.91mm |
| Diameter steel | 5.48mm |
| Lengte uiteinde | 2.50mm |
| Bovenkant hoofd | 17? Dish |
| Ondershoek/radius | Pro Flo: 22? x 5/16 |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298055275 |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 298,45mm |
| Gewicht verpakking | 1814.36g |
| Verpakking Breedte | 171,45mm |