
€168.78
| Gewicht | 0.525 kg |
|---|---|
| Grote boring | 48.01mm |
| Lengte | 137.01mm |
| Zuigerpen Diameter | 19.00mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 19.03mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298078366 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |