| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 69.423 – 71.999mm |
| Lengte | 18.30mm |
| Maximale dikte | 2.512mm |
| Schacht | 67.269 – 67.292mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 266,70mm |
| Gewicht verpakking | 40.82g |
| Verpakking Breedte | 154,94mm |