| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 62.681 – 65.009mm |
| Lengte | 16.90mm |
| Maximale dikte | 2.502mm |
| Schacht | 59.957 – 59.977mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 52,00mm |
| Lengte verpakking | 226,00mm |
| Gewicht verpakking | 518.00g |
| Verpakking Breedte | 109,00mm |