| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.894 – 59.009mm |
| Lengte | 18.36mm |
| Maximale dikte | 2.508mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 54,00mm |
| Lengte verpakking | 186,00mm |
| Gewicht verpakking | 362.00g |
| Verpakking Breedte | 111,00mm |