| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.909 – 59.017mm |
| Lengte | 18.36mm |
| Maximale dikte | 2.499mm |
| Schacht | 53.957 – 53.978mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 187,00mm |
| Gewicht verpakking | 392.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |