| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 50.181 – 52.050mm |
| Lengte | 19.80mm |
| Maximale dikte | 2.001mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 53,00mm |
| Lengte verpakking | 185,00mm |
| Gewicht verpakking | 310.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |